بررسی «ایده پردازی بر اساس رودوزی های سنتی» در نمایشگاه ملی مد و لباس

بررسی «ایده پردازی بر اساس رودوزی های سنتی» در نمایشگاه ملی مد و لباس

دومین نشست نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی روز چهارشنبه ۱۲ خرداد با موضوع «نحوه طراحی و ایده پردازی بر اساس رودوزی های سنتی» و با حضور شهرتاش رزمجو، مدرس دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، با توجه به هدف توانمندسازی دانشجویان دختر که یکی از اهداف اصلی برگزاری سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع‌دستی است، دبیرخانه این رویداد در نظر دارد نشست‌هایی آموزشی‌ برای دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین برگزار شده و از طریق صفحه اینستاگرام نمایشگاه در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

دومین نشست از مجموعه نشست های این نمایشگاه ۱۲ خردادماه با موضوع «نحوه طراحی و ایده پردازی بر اساس رودوزی های سنتی» و با حضور شهرتاش رزم جو، مدرس دانشگاه و و مدیر موسسه آموزشی مد و لباس برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۲۱ روز چهارشنبه، ۱۲ خرداد ماه، از طریق لایو اینستاگرامی صفحه سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی به آدرس www.instagram.com/fhne.ir این نشست آموزشی را دنبال کنند.

سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی به همت معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده و به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز در تابستان ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.