«نمایشگاه منطقه‌ای توانمندسازی دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و صنایع دستی» اسفندماه برگزار می‌شود

«نمایشگاه منطقه‌ای توانمندسازی دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و صنایع دستی» اسفندماه برگزار می‌شود

نمایشگاه منطقه‌ای توانمندسازی دانشجویان دختر در زمینه مد، لباس و صنایع دستی به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دانشگاه کوثر، ۱۱ لغایت ۱۵اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه کوثر، این نمایشگاه با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود و ممکن در دانشگاه‌های تابعه وزارت علوم و سازمان‌های مرتبط برای ایجاد زمینه های ترویج فرهنگ پوشش ایرانی-اسلامی در دانشگاه‌ها به عنوان یک باور ارزشمند، و الگو سازی در حوزه مد و لباس و صنایع دستی دانشجویان به منظور پاسداشت هویت ایرانی-اسلامی، به میزبانی دانشگاه کوثر برگزار می‌شود.
هدایت دانشجویان دختر به استفاده از طرح های سنتی طرح های ایرانی، اسلامی (دوخت‌های سنتی، چاپ و طراحی پارچه، خوشنویسی) به عنوان قشر فرهیخته کشور، ارتقای توانایی‌ها و مهارت‌های دانشجویان دختر به منظور ورود به فضای کسب و کار از دیگر اهداف این نمایشگاه می‌باشد.
دبیرخانه این نمایشگاه از تمامی دانشجویان دختر دانشگاه‌های واقع در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، مازندران، گلستان، گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل دعوت جهت شرکت در این جشنواره دعوت می‌نماید. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می‌تواند به آدرس الکترونیکی www.kub.ac.ir مراجعه کنند.